Koki. Dižliepa

"DUDU ligzdas" teritorijā aug viens no mūsu lepnumiem: Augštūjas dižliepa ar 4,5 metru lielu apkārtmēru un aptuveni 35 metru augstumu. Koka stumbrā ir paliels dobums, kur iespējams ik pa brīdim iemitinās sikspārņi.

DUDU ligzdas - dižliepa

DUDU ligzdas - Milzu Apaļpūpēdis

Sēnes. Milzu apaļpūpēdis

Otrs atpūtas vietas lepnums ir baltais Milzu apaļpūpēdis. Parasti aug zālē mežiņā blakus ķiršu mežeņiem. Iespaidīgs skats, jo pierasts, ka pūpēži parasti ir sēņotājam pierastā izmērā. Skaitās ēdama sēne kamēr jauna un balta.


Akmeņi. Zaķakmens

Divu kilometru attālumā no atpūtas vietas ir apskatāms savdabīgs akmens. Braucot pa maršrutu "101 velomaršruts" virzienā uz Tūju pa ceļam aiz apdzīvotas vietas Zaķi mežā atradīsi lielu akmeni. Pierasts, ka akmeņi ir uz lauka, pļavā vai citā klajumā vai viegli pārredzamā vietā, bet šis ir tieši starp priedēm mežā. Sekojot norādēm nebūs grūti to atrast. Viens ir bildītē to redzēt, cits - klātienē sajust tā pozitīvo enerģiju.

DUDU ligzdas - Zaķakmens

Vidzemes akmeņainā jūrmala

Jūra. Vidzemes akmeņainā jūrmala

Piecpadsmit minūšu braucinā ar velosipēdu vai piecu ar autoomašīnu jūs varat aizbraukt uz Vidzemes akmeņaino jūrmalu. Romantika garantēta. Noteitki sameklēsiet akmentiņu ar caurumiņu vai sirds formā. Arī pastaiga ar basām kājām priecēs jūsu pēdu šūniņas.


Māju kokā izveides atbalstītāji:

Amatniecības, mākslinieku un majražotāju veikals
Mājas lapu uzturēšana
Datorlietu interneta veikals
Mājas lapu izstrāde
Kalēja meistardarbnīca, kalējs pasākumos, monētu kalšana
Sociālo mēdiju optimizēšana - sociālo tīklu vadība