DUDU ligzdas. No idejas līdz realizācijai.

Savulaik, kad vēl mācījos par kalēju, mana nelaiķe mamma jautāja, vai kaut kad es gribētu pie vecmammas laukos uzcelt smēdi? Toreiz tā ne pārāk pārliecināts teicu, ka it kā jau varētu. Acīm redzot manas mammas mammai, kaut kas bija prātā attiecībā uz šīs vietas nākotni. Un tas ir brīnumaini, ka pietiek ik pa brīdim kaut ko par šo iedomāties, un tas sāk piepildīties un kļūst par laika jautājumu.

Bet viss sākās ar ideja par mājiņām kokā, kas radās jau tālajā 2012. gadā ieejot savā mazajā mežiņā. Vēlāk guvu iedvesmu gan skatoties internetā līdzīgus namiņus, gan atceroties sajūtas par "štābiņu" no bērnības. Ar sajūsmu skatījos attēlus un lasīju rakstus par cilvēku radītajiem brīnumiem kokos. Šķiet, ka šī bērnības sajūta pasaulē ir aktuāla. Daudz cilvēku vēlas šais atmiņās gremdēties.

Njā, un vispār, ko šeit Vidzemes laukos var iesākt? Un lai tas būtu, kas īpašs! Uz šo idejas ieviešanu dzīvē pamudināja arī daudzas citas lietas, kas saistītas ar personisko dzīvi. Pati galvenā, ka esmu piecu bērnu tēvs, un pēc dvīnīšu piedzimšanas sapratu, ka kaut kas dzīvē jāmaina.

Dažādu pastākļu dēļ sagadījās, ka 2014. gadā uzrakstīju biznesa plānu - mājiņas kokā - NVA pasākumam "Pasākumi komercdarbības vai pašnodarbinātības uzsākšanai", un konkursa kārtā izcīnīju finansējumu savas idejas realizācijai.

Esmu ieplānojis izgatavot trīs namiņus, bet vēlāk ieguldot papildus finanses - pirti. Pirti gribu ar savu pārsteigumu jeb savādāku kā tradicionāli ierasts, bet šeit vēl būs vajadzīgi praktiski eksperimenti.

Jau rakstot biznesa plānu, izdomāju, ka būtu labi parādīt arī citiem, kā es realizēju namiņu projektu. Tā nu interesenti varēs sekot sociālajos tīklos līdzi namiņu izveidei. Laipni lūdzu pievienoties!

Cerot uz atbalstu un mīlestību,
SIA lielisku atpūtas sajūtu firmas
"DUDU ligzdas" valdes priekšsēdētājs
Gatis Pīpkalējs


Amatniecības, mākslinieku un majražotāju veikals
Mājas lapu uzturēšana
Mājas lapu izstrāde
Kalēja meistardarbnīca, kalējs pasākumos, monētu kalšana