DUDU noma. Velosipēdu noma vidzemē, Limbažu novadā.

Piedāvājam lieliskus velosipēdus izbraucieniem uz jūru vai pa Limbažu novada (iepriekš Salacgrīvas novada) velo maršrutiem, ko izstrādājusi biedrība "Tūjaskrasts". Skatīt plašāk karti šeit (PDF). Kartē atradīsiet ne tikai velo izklaides iespējas, bet arī norādes par pastaigām ar kājām vai sportojot ar nūjām.
Pieejami dažāda tipa velosipēdi gan vīriem, gan sievām, gan bērniem, gan vieta uz sēdeklīša atradīsies arī pavisam mazajiem. Skaitu vēlams iepriekš precizēt. Daudzbērnu ģimenēm 30% atlaide uzrādot 3+ ģimenes karti vai ģimenei ierodoties kuplā sastāvā (Viens vai vairāki pieaugušie + vismaz trīs bērni). Vairāk par Latvijas goda ģimenes karti www.godagimene.lv. 45% atlaide nomai ir pensionāriem, invalīdiem, politiski represētiem, nacionālās pretošanās kustības dalībniekiem, Černobiļas AES avārijas rezultātā cietušajām personām uzrādot attiecīgo dokumentu. 25% atlaide ir biedrību "Latvijas kalēju brālība", "Latvijas Mākslinieku savienība", "Latvijas Ornitoloģijas biedrība" un "Sussika" biedriem uzrādot attiecīgo apliecību vai savādāk pierādot piederību organizācijai. Izskatām arī bartera iespējas, tāpēc zvaniet! Var būt jūsu darba rokas, pakalpojums vai prece mums būs noderīga.


Kalnu tipa velosipēds "Commencal"

Īpašs it visā - izturīgs rāmis, ērts sēdeklis, paklausīgas bremzes, regulējami amortizatori, ērts ātrumu pārslēgs, balti spieķi. Patīkams izbrauciens garantēts. Īstiem vīriem un dzelzs lēdijām. Iespējams pielikt bērnu sēdekli (līdz 13 kg) par atsevišķu maksu. Pieejams viens eksemplārs.
Nomas cena: 5 EUR/h vai 15 EUR/diena.
Velo noma - Commencal - kalnu velosipēds

Beach tipa velosipēds

Atpūta, brīvība, mierīgas sajūtas, bez stresa un steigas, ārpus obligātā ... tas ir velosipēds jums. Pludmales tipa velosipēds domāts tiem, kas nesteidzīgi izbaudīs apkārtnes lauku dabu, sajutīs iedvesmojošas pļavu smaržas, ieklausīsies putnu dzejās un galu galā nonāks pie akmeņainās jūras, lai vērotu saulrietu. Pieejami divi eksemplāri. Kā tieši jums diviem.
Nomas cena: 5 EUR/h vai 15 EUR/diena.
Velo noma - pludmales velosipēds

Classic tipa velosipēds

Klasiskais sieviešu velosipēds, gluži kā Amsterdamā. Sajūties kā hipsteru pārstāvis, kurš dodas pētnieciskā braucienā pa meža ceļiem. Šis velosipēds ir tieši tas, kas vajadīgs bezrūpīgai un filozofiskai braukšanai pa meža ceļiem uz jūras krastu. Pieejams viens eksemplārs.
Nomas cena: 5 EUR/h vai 15 EUR/diena.
Velo noma - klasiskais velosipēds

Velosipēds dievietēm

Sieviešu velosipēds izbraucieniem kopā ar mīļoto vīrieti. Zaļa zāle, saulaina diena, silts lietus pār jums abiem. Ceļojums, lai arī mazs kilometros, bet garš atmiņās uz mūžu. Pieejams viens eksemplārs.
Nomas cena: 5 EUR/h vai 15 EUR/diena.Velo noma - sieviešu velosipēds


Zils bērnu velosipēds

Manevrēt spējīgs velosipēds ar 24 collu riteņiem. Tam, kas sevi par bērnu vairs neuzskata. Tam, kas ģeniālo saskata ik katrā koka lapā. Bet ko domā vecāki? Pieejams viens eksemplārs.
Nomas cena: 4 EUR/h vai 10 EUR/diena.Velo noma - bērnu velosipēdu noma

Sarkans velosipēds princesei

Lielisks velosipēds ar 22 collu riteņiem jūsu ģeniālajai, skaistajai un mūžam mīļai princesei. Un patīk viņām skaisti braukt! Patīk! Pieejams viens eksemplārs.
Nomas cena: 4 EUR/h vai 10 EUR/diena.Velo noma - bērnu velosipēdu noma

Sarkans velosipēds princim

Ātrs velosipēds ar 22 collu riteņiem jūsu dauzsološajam, stiprajam un varenajam princim. Un jauie daudz ar to brauc un mauc. Drīz būs jāpārkrāso! Pieejams viens eksemplārs.
Nomas cena: 4 EUR/h vai 10 EUR/diena.Velo noma - bērnu velosipēdu noma

Bērnu sēdeklītis

Droši varat ņemt līdzi arī savu loloto atvasi. Piedāvājam velosipēdam pievienot bērnu sēdeklīti. Bērns būs "starā"! Paredzēts līdz 13 kg. Pieejami divi gabali, un saderīgi ar blakus attēlā redzamajiem velosipēdiem.
Nomas cena: 3 EUR/diena.Velo noma - bērnu velosipēds ar bērnu sēdeklīti

Velosipēdu ķiveres

Ļoti ieteicams velo tūristu entuziastiem braucot ar divriteni lietot ķiveri. Ķiveres ir gan lielajiem (1gb.) gan mazajiem (3gb.).
Nomas cena: 2 EUR/diena.


Amatniecības, mākslinieku un majražotāju veikals
Mājas lapu uzturēšana
Mājas lapu izstrāde
Kalēja meistardarbnīca, kalējs pasākumos, monētu kalšana